Péče o vlasy
Aloe Jojoba Shampoo
Aloe Jojoba Conditioning Rinse
Forever Aloe Pro-Set
Forever Aloe Styling Gel
PopisObrázek 

Popis:

Vypadat dobře bez ohledu na to, jaké je venku počasí bude od teď daleko snadnější díky novému vlasovému gelu Aloe Styling Gel. Jestli dáváte přednost rozcuchanému, „zmačkanému“ účesu tolik oblíbenému u hvězd jako jsou Meg Ryan nebo klasicky uhlazenému Pierce Brosnanovi, můžeme Vám nabídnout produkt, který Vám to umožní!

Náš převratný univerzální vlasový gel na bázi aloe posílí a upraví vaše vlasy a zároveň jim poskytne pružnost k vytvoření jakéhokoli účesu, který si vyberete. Je odolný proti vlhku, neobsahuje alkohol a poskytuje optimální podporu umožňující vytvoření různých účesů a zároveň nabízí vašim vlasům lesk, objem a tvar.

Aloe vlasový gel prosákne vaše vlasy nejen aloe vera, ale i zeleninovým proteinem, pantenolem (vitamin B) a dalšími vitaminy, jojobou a oleji z pšeničných klíčků. To vše proto, aby se vaše vlasy udržely silné a zdravě vypadající po celý den.

Velmi výkonné složky a jejich vzájemný poměr činí z Forever vlasového gelu ideální volbu pro kouzelné večery strávené ve společnosti, ve které chcete okouzlit oním „speciálním“ vzhledem.

Získejte styl, který chcete už dnes – použijte Forever aloe vlasový gel!

KLÍČOVÉ BODY:

- Bez alkoholu

- Pro muže i ženy

- Může se použít na mokré vlasy

- Vytvoří objem, aniž by se lepil

- Obsahuje aloe pro zvláštní ochranu

Složení:

Aloe barbadensis gel (stabilizovaný aloe vera gel), voda, PVP/VA kopolymer, polyquaternium-11, trietanolalamin, glycerin, karbomer, benzofenon-4, acetamid MEA, pantenol, hydrolyzovaný sójový protein, hydrolyzované mukopolysacharidy, kyselina linoleová/linolenová, kyselina hyaluronová, sorbitol, olej z pšeničných klíčků, jojobový olej, tokoferol, cyklomethikon, dimethikon kopolyol, kyselina askorbová, EDTA dvojsodný, metylparaben, diazolidinyl urea, fragrance.

Obsah:

227 g

Návod:

Naneste rovnoměrně na vlhké vlasy a vytvořte účes, který požadujete. Nechte uschnout přirozenou cestou nebo jen lehkým fénováním.

Kód:

194