Péče o vlasy
Aloe Jojoba Shampoo
Aloe Jojoba Conditioning Rinse
Forever Aloe Pro-Set
Forever Aloe Styling Gel
PopisObrázek 

Popis:

Mnoho sprejů na vlasy běžně dostupných v obchodech obsahuje alkohol, který může napomoci trvanlivosti účesu, ale na druhou stranu vlasy dehydruje. Dlouhodobé používání takovýchto vlasových sprejů a pěn vede k ucpávání folikulů a případně i k zastavení růstu vlasů, jejich vysoušení a ztrátě barvy. Vlasovou pokožku mohou dráždit i jiné chemické látky, což může vést k dalším problémům s vlasy. A samozřejmě, že jednou z obětí chemických látek používaných v aerosolech je naše životní prostředí.

Hlavní ingredience našeho přípravku Aloe Pro-Set neškodí vlasové pokožce ani vlasům: purifikovaná voda na doplnění vlhkosti ztracené nadměrným vysoušením nebo pobytem na horkém slunci, stabilizovaný aloe vera gel na zlepšení pružnosti vlasů pro jejich lepší úpravu a hydrolyzovaný zeleninový protein na doplnění ztracených výživných látek.

Při kombinovaném používání s Forever Aloe-Jojoba Shampoo a Conditioning Rinse může Aloe Vera Pro-Set zlepšit ochranu vlasů před třepením a jiným poškozením. Tento přípravek je sám o sobě vynikajícím kondicionerem, tužidlem a přípravkem pro konečnou úpravu účesu. Když se aplikuje v několika jemných vrstvách (které mezi jednotlivými aplikacemi vždy necháme zaschnout), zpevní účes a dodá mu zdravý lesk.

Nádobka je dost malá na to, abyste si ji mohli s sebou kamkoli vzít. Když použijete Forever Aloe Pro-Set, můžete vytvořit účes, jaký chcete, a neublížíte přitom svým vlasům, pokožce hlavy ani životnímu prostředí.

Složení:

Purifikovaná voda, stabilizovaný aloe vera gel (3,85%), propylenglykol, PVP, glycerin, pantenol (provitamin B5), hydrolyzovaný zeleninový protein, olet-10, aroma, dimetikonkopolyol, tetrasodium EDTA, trietanolamin, metylchloroisotiazolinon, metylisotiazolinon.

Obsah:

178 ml

Návod:

Přibližně z 30 cm vzdálenosti rovnoměrně stříkejte na vlasy. Upravte podle vlastního přání a nechejte uschnout. Podle potřeby můžete znovu aplikovat.

Kód:

66