Péče o vlasy
Aloe Jojoba Shampoo
Aloe Jojoba Conditioning Rinse
Forever Aloe Pro-Set
Forever Aloe Styling Gel
PopisObrázek 

Popis:

Stabilizovaný gel z aloe vera, hlavní složka našeho vlasového přípravku s vyrovnaným pH, přináší užitek nejen vlasům, ale i vlasové pokožce - častému zdroji mnoha problémů spojených s vlasy. Díky svým antibakteriálním vlastnostem je tento gel přírodní alternativou pro mnohé léčivé šampony, které najdete v drogeriích a lékárnách. Schvalovací pečeť kvality od Mezinárodní vědecké rady pro aloe je zárukou, že tento šampon obsahuje aloe vera stejné kvality jako naše potravinové doplňky.

Druhou složkou je olej z jojobových semen namíchaný v poměru potřebném k vytvoření šamponu, který je vynikající nejen na vlasy, ale i k udržení zdravé vlasové pokožky

Aloe Jojoba Shampoo, výrobek Forever Living Products určený na udržování čistých vlasů a vlasové pokožky a jejich zdravého vzhledu, zanechává vlasy lesklé a snadno tvarovatelné. Pomáhá při odstraňování lupů, svědění vlasové pokožky a při znovunabytí vlhkosti, která propůjčuje vlasům sílu a objem. S těmito dvěma přírodními složkami jsou zkombinovány zvlhčující a regenerační látky, které vytvářejí jemný výrobek schopný čistit dokonce i ty nejmastnější vlasy.

Složení:

Stabilizovaný aloe vera gel (31,61%), DEA-lauryl sulfát, deionizovaná voda, cocamid DEA, cocamidopropyl betain, jojobový olej, chlorid sodný, diazolidinyl urea, metylparaben, kyselina citrónová, kyselina askorbová (vitamin C), aroma.

Obsah:

237 ml

Návod:

Naneste na mokré vlasy a vmasírujte do pokožky, dokud se nevytvoří bohatá pěna. Při jednotlivých aplikacích není třeba používat příliš velké množství přípravku. Pečlivě opláchněte.

Kód:

58