Osobní hygiena
Genleman´s Pride
Forever Bright Sparkling Aloe Vera Toothgel
Aloe Liquid Soap
Aloe Ever Shield Deodorant
Aloe Scrub
Aloe Bath Gelée
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Při holení ostrou žiletkou si často způsobíme řezné ranky, škrábance nebo „žiletkové popáleniny“, které dráždí a vysušují pokožku. A když vás nedostane žiletka, může se to podařit holicímu krému! Běžné pěny a krémy často obsahují povrchově aktivní látky, které přispívají k vysušování lipidů z epidermy, zevní vrstvy pokožky. Lipidy pomáhají udržovat zdravý vzhled pokožky tím, že stmelují buňky a posilují schopnost pokožky udržet vlhkost. Používání holicích krémů na bázi mýdla a vody po holení s obsahem alkoholu snižuje zásobu lipidů, a tím zanechává na pokožce pocit pnutí a vysušenosti.

Firma se chtěla vyhnout složení výrobku na bázi alkoholu, který vysušuje pokožku a dráždí drobná poranění. Výsledkem je Gentleman´s Pride ve formě hedvábně hladkého balzámu, který jako kondicionér uklidňuje a obnovuje pokožku nejen po holení, ale i po jejím vystavení nepříznivým povětrnostním podmínkám. Aloe vera gel smíchaný s lubrikanty, emulgátory, zvlhčovači a speciálními kondicionéry na uklidnění pokožky, jako např. rozmarýn lékářský a heřmánek, je i v tomto přípravku složkou číslo jedna.

Ačkoli tento přípravek nazýváme “after-shave”, můžeme jej použít kdykoli na zklidnění podráždění v důsledku nadměrného vystavení pokožky slunci či větru. Muži si tento vynikající balzám po holení určitě oblíbí. Pocit svěžesti, čistoty a jemnosti, který zanechává na tváři, je nenapodobitelný!

Složení:

Stabilizovaný aloe vera gel (42,19%), deionizovaná voda, metylglucet-20, oktylpalmitan, polyakrylamid, C 13-14 izoparafín, lauret-7, dimehikon, glycerostearan, PEG-100 stearan, hyaluronan sodný, oktyldimetyl PABA, tokoferolový octan, retinylpalmitan, kyselina askorbová (vitamin C), alantoin, extrakty z rozmarýnu a heřmánku pravého, imidazolidinyl urea, metylparaben, propylparaben, aroma.

Obsah:

118 ml

Návod:

Aplikujte podle potřeby po holení nebo po vystavení pokožky nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Kód:

70