Ochrana pokožky
Aloe First
Aloe Propolis Creme
Aloe Sunscreen (SPF 30)
Aloe Vera Gelly
Aloe Lotion
Aloe Moisturizing Lotion
Aloe Heat Lotion
Aloe Lips
Aloe MSM Gel
FOREVER EPIBLANC
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Nový přípravek firmy FLP je určen ke zmírnění zánětů, tišení bolestí a zlepšení pohyblivosti kloubů. Aloe MSM Gel je vyroben z patentovaného stabilizovaného Aloe Vera Gelu s přidáním MSM, rostlinných extraktů čtyř léčivých rostlin – medvědice lékařské, oleje z listů čajovníku, rozmarýnu lékařského a vrby bílé. Dohromady vytvářejí účinný krém pro postižené svaly a klouby. Přípravek je dále doplněn o další důležité ingredience – alantoin s ochrannými účinky pro pokožku, hyaluronitan sodný s regeneračními vlastnostmi, vitaminy C a E se svými přirozeně příznivými účinky na pokožku, a další vybrané složky, které přinášejí utišení a úlevu od bolesti.

Přípravek, který nedávno vstoupil na náš trh, v sobě ukrývá kombinaci účinků Aloe Vera Gelu a Forever Freedom, doplněné ještě o Arctic Sea Super Omega-3 a Aloe Heat Lotion. Každý z nich přináší úlevu našim kostem, kloubům a svalům svým protizánětlivým a bolest tišícím účinkem, který je v novém přípravku navíc doplněn regeneračními účinky MSM a hyaluronitanu sodného. Lignin dodává přípravku schopnost hluboké penetrace, a tak se snáze regenerující složky dostávají k postiženým tkáním.

Složení:

Stabilizovaný aloe vera gel (%), voda, dimethyl sulfone (MSM), glycerin, triethanolamine, dimethicone, bearberry extrakt (arctostaphylos uva ursi), sodium hyaluronate, alantoin, tokoferol (přírodní vitamin E), melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, rosemary extrakt (rosmarinus officinalis), willow bark extrakt (salix alba), polysorbate 80, ascorbic acid, carbomer, disodium EDTA, metylparaben, diazolidinyl urea.

Obsah:

118 ml

Návod:

Aloe MSM Gel je čirý bezbarvý gel, který lze aplikovat libovolně podle potřeby i několikrát denně na postižená místa a masážními pohyby vetřít do pokožky. Takto můžeme přípravek používat na různé bolestivé stavy: - akutní revmatická onemocnění tvrdých a měkkých tkání, osteoartróza - fibromyalgie, natažená šlacha, tenisový loket, vymknutí kotníku apod. - různé sportovní úrazy, pohmoždění měkkých tkání v kloubu - migrény a ostatní bolesti hlavy - průduškové astma a záněty průdušek - záněty kůže, špatně se hojící rány, vředy, ekzémy a psoriáza

Kód:

205