Ochrana pokožky
Aloe First
Aloe Propolis Creme
Aloe Sunscreen (SPF 30)
Aloe Vera Gelly
Aloe Lotion
Aloe Moisturizing Lotion
Aloe Heat Lotion
Aloe Lips
Aloe MSM Gel
FOREVER EPIBLANC
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Aloe Lotion je univerzální pleťové mléko, které obsahuje jojobový olej, vitamin E, kolagen a elastin. Všeobecně je účinný jako zvlhčovač, tonikum a kondicionér, i když se může použít jako mnohoúčelový přípravek. Díky vyrovnanému pH a jemné struktuře má vynikající zvlhčující účinky, lubrikuje a zjemňuje pokožku.

Nejvíce zastoupenou ingrediencí v tomto produktu je samozřejmě stabilizovaný gel z dospělých listů aloe vera. Určitě oceníte jeho použití na dermatózy, akutní poranění kůže, svalů, šlach a kloubů, protože pomáhá ulevit z bolesti, svědění a otoků. Bojuje rovněž proti infekcím, lubrikuje a chová se jako vynikající kontaktní medium pro ultrazvuk a masáže. Utišuje a podporuje hojení.

Za rozmanitostí všech našich výrobků z aloe vera se skrývá především jejich specifičnost. V případě Aloe Lotion např. jeho protisvědivé vlastnosti okamžitě pomáhají ulevit podrážděné tkáni. Štěpící enzymatické bílkoviny opatrně odstraňují neživou (nekrotickou) tkáň. Schopnost aloe vera hluboko pronikat do tkáně umožňuje přenášet tuto aktivitu do cílových oblastí, kde rychle zbavuje bolesti a redukuje edémy a otoky. Díky protizánětlivé činnost aloe vera se zlepšuje krevní cirkulaci, působení aminokyselin stimuluje normální buněčné množení k urychlení hojivého procesu a vlhkost v tkáních je doplněna na běžnou úroveň.

Složení:

Stabilizovaný gel z aloe vera (66,46%), deionizovaná voda, propylen glykol, kyselina stearová, glycerostearan, trieranolamin, cetylalkohol, olej z meruňkových jader, lanolin, jojobový olej, rozpustný kolagen, hydrolyzovaný elastin, tokoferol (přírodní vitamin E), kyselina olejová, stearylstearan, dioktyadipan, oktylstearan, oktylpalmitan, PEG-100 stearan, hyaluronan sodný, PCA sodný, extrakt z heřmánku, alantoin, lanolin alkohol, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinyl urea, metylparaben, propylparaben, aroma.

Obsah:

118 ml

Návod:

Očistěte oblast určenou k aplikaci přípravku, aby se minimalizovala možnost šíření chorob či alergie. Nejlepších výsledků bývá dosaženo, když se aplikuje libovolné množství přípravku na postižené oblasti (v případě potřeby s použitím lehké masáže) po dobu alespoň 5 minut, a to 4x denně. V případech, které se vyskytují pod kůží, mohou být výsledky zlepšeny namáčením v Aloe Activatoru po dobu 30 minut denně. Upozorňujeme, že díky hluboko pronikajícímu efektu Aloe Lotion je nutné klást důraz na důkladné očistění poraněných oblastí od nečistot, které nesmějí proniknout pod pokožku. Aloe Lotion není určen pro hojení hlubokých bodných či řezných ran.

Kód:

62