Ochrana pokožky
Aloe First
Aloe Propolis Creme
Aloe Sunscreen (SPF 30)
Aloe Vera Gelly
Aloe Lotion
Aloe Moisturizing Lotion
Aloe Heat Lotion
Aloe Lips
Aloe MSM Gel
FOREVER EPIBLANC
PopisObrázekPřílohy

Popis:

POPIS A ÚČEL:

Díky našemu novému produktu Aloe Sunscreen si můžete užívat pobytu v přírodě tak jako nikdy předtím, protože budete skvěle chráněni před slunečními paprsky. Nová receptura našeho opalovacího krému chrání vaši pokožku před nebezpečnými slunečními spáleninami a zraňujícím efektem slunečních UVA/UVB paprsků, a to díky unikátnímu a účinnému ochrannému faktoru SPF 30 a vynikajícímu základu ze stabilizovaného aloe vera gelu. Díky novému složení se můžete těšit i z další skvělé vlastnosti přípravku – Aloe Sunscreen je nyní mnohem více odolný vodě. Krém si zachovává svůj ochranný sluneční faktor i po 40 minutách pobytu ve vodě!

Odborníci na základě nejnovějších poznatků doporučují používat ochranu proti slunci po celý rok.

Základní údaje o ochraně před sluncem:

¨ Sluneční záření je nezbytné pro život na naší planetě. Ne všechny jeho účinky jsou však prospěšné. Velká většina případů rakoviny kůže je způsobena sluncem. Ty rozdělujeme do dvou hlavních typů. Prvním z nich je nemaligní melanom, který se objevuje na nechráněných částech těla především u starších lidí. Není tak nebezpečný, existuje jen malá pravděpodobnost, že se bude rozšiřovat do podkožních tkání. Každopádně se odhaduje, že každoročně přibývá kolem 36.000 případů tohoto onemocnění. Druhým a významnějším druhem je maligní melanom (zhoubná forma), která napadá buňky produkující melanin a postihuje převážně mladší část obyvatelstva. Existuje vyšší pravděpodobnost jeho rozšíření do vzdálenějších částí těla – většinou do lymfatických uzlin. Ke snížení výskytu zhoubných melanomů by mohlo pomoci zvýšení péče o pokožku vystavenou slunci.

¨ Sluneční záření obsahuje dva typy ultrafialových paprsků, A a B. Oba mohou způsobit změny na pokožce, ale je tu důležitý rozdíl. A je pro stárnutí (Ageing), B pro spálení (Burning). Paprsky UV-A pronikají hluboko do kůže a mohou vést k vysušování, vráskám, uvolnění kůže způsobené ztrátou elasticity a vzniku skvrn (jako jsou např. „jaterní skvrny“). UV-B na druhé straně způsobují povrchové škody od mírného zarudnutí až po vážné zpuchýření.

¨ Ochranný faktor neboli SPF (Sun Protection Factor) krému nebo mléka znamená dobu ochrany proti vysoušení, spálení a šupinatění pokožky způsobeným dlouhodobým vystavením pokožky slunci. Čím je číslo SPF vyšší, tím delší dobu může být pokožka vystavena přímému slunečnímu záření bez poškození. Přesto i při použití dobrého opalovacího prostředku bychom se měli vystavovat slunci rozumně.

¨ UV-A a UV-B způsobují největší škody na pokožce mezi 10. a 14. hodinou, kdy je slunce nejvýše a sluneční záření nejpřímější. Klobouky, sluneční brýle a slunečníky představují užitečnou ochranu proti poškození prudkým poledním sluncem. Jemná pokožka malých dětí by vždy měla být dobře chráněna proti horkému slunci pokrývkou hlavy, slunečníkem a dobrým opalovacím přípravkem. Kromě toho byste se měli vyhýbat nadměrnému vystavení slunečnímu záření v oblastech s vysokou nadmořskou výškou a na plážích. UV paprsky mohou naši pokožku poškodit snadněji přes vlhký oděv. Aloe Sunscreen by se měl vždy znovu použít po max. 40 minutách pobytu ve vodě.

Složení:

Stabilizovaný gel z aloe vera (38,37%), deionizovaná voda, cyclomethicone, C 12-15 alkyl benzoan, cetylalkohol, dimeticon, stearyl alkohol, glycerylstearan, sodium stearyl, phthalamate, fragrance, xanthanová pryskyřice, tokoferol acetát, diazolidinyl urea, metylparaben, propylparaben.

AKTIVNÍ INGREDIENCE (FILTRY): Benzophenone-3 (3%), etylhexyl methoxycinnamate (5%), etylhexyl salicytate (3%), zinc oxide (2%).

Obsah:

118 ml

Návod:

Používejte podle potřeby rovnoměrně na všechny části těla 30 minut před vystavením slunečnímu záření. Aplikaci opakujte při pocitu suché pokožky a po více než 40 min. pobytu ve vodě. V případech rychlé absorpce zvyšte dávku.

Kód:

199