Ochrana pokožky
Aloe First
Aloe Propolis Creme
Aloe Sunscreen (SPF 30)
Aloe Vera Gelly
Aloe Lotion
Aloe Moisturizing Lotion
Aloe Heat Lotion
Aloe Lips
Aloe MSM Gel
FOREVER EPIBLANC
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Řezné či bodné rány? Odřeniny a škrábance? Spáleniny? Bodnutí hmyzem? Suchá, loupající se kůže? Jau! Jak často trpíte těmito běžnými poruchami kůže? Aloe Propolis Creme je tady, aby vám od podobných potíží pomohl. Tento uklidňující a zvlhčující krém kombinuje legendární 100% stabilizovaný aloe vera gel s nejlepším přírodním antibiotikem - včelím propolisem. Do tohoto vzorce přidáváme několik speciálních bylin a vitaminů, které činí propolisový krém ještě bohatším a více uklidňujícím.

A ještě něco navíc! Aloe Propolis Creme má stejný standard jako farmaceutické přípravky prodávané bez receptu. A to je vskutku dobrá zpráva pro distributory i jejich lékaře!

Aloe Propolis Creme je vynikající hydratační krém a kožní kondicionér. Je to bohatá směs stabilizovaného gelu z aloe vera a dalších složek uznávaných pro jejich vlastnosti udržovat pokožku zdravou. Věříme, že máme přípravek s perfektním složením.

Aloe Propolis Creme obsahuje více než 70% aloe vera. Včelí propolis je přidán za účelem posilnění antibiotických vlastností. Skvělými partnery jsou heřmánek a kostival, dvě z nejznámějších rostlin v péči o pokožku. Tyto dvě byliny jsou mimo jiné ve značné míře použity i v naší řadě výrobků Fleur de Jouvence. Významnými složkami propolisového krému jsou samozřejmě i vitaminy A a E známé pro jejich přirozené kondiční účinky na pokožku.

Aloe Propolis Creme se výborně hodí na zvlhčování suché pokožky. Jeho příjemná vůně a bohatá struktura z něj činí ideální složku masážních přípravků. Alternativně může být použit na specifické kožní problémy. Je všestranný na lokální potíže, jako bodnutí hmyzem či menší popáleniny, nebo při rozsáhlejších problémech, jako ekzémy a psoriáza. Jeho utišující a antibiotické vlastnosti jsou mimořádně vítané ve všech situacích. Proč tento přípravek považujeme za jeden z nejpopulárnějších krémů k péči o pokožku, pochopíte až tehdy, když ho sami vyzkoušíte.

Složení:

Stabilizovaný aloe vera gel (74,4%), glycerylstearan, propylenglykol, cetylalcohol, PEG-100 stearan, lanolin, sorbitol, dioktyl adipát, oktylstearate, oktylpalmitát, alantoin, včelí propolis, lanolin alkohol, dimetikon, tokoferol (přírodní vitamin E), betakaroten (provitamin A), kostivalový extrakt, heřmánkový extrakt, trietanolamin, kyselina askorbová (vitamin C), imidazolidinyl urea, metylparaben, propylparaben, fragrance

Obsah:

113 g

Návod:

Používejte libovolně podle potřeby. Upozorňujeme, že díky hluboko pronikajícímu efektu Aloe Propolis Creme je nutné klást důraz na důkladné očistění poraněných oblastí od nečistot, které nesmějí proniknout pod pokožku. Přípravek není určen pro hojení hlubokých bodných či řezných ran.

Kód:

51