Produkty ze včelích úlů
Forever Bee Honey
Forever Bee Pollen
Forever Royal Jelly
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Pyl je oplodňující prach květin. Včely sbírají pyl, který přinášejí do svých úlů jako potravu. Bez pylu by nemohly existovat rostliny, stromy a květiny, a dokonce i my jsme na něm závislí.

Forever Bee Pollen pochází z květů pokrývajících odlehlé pouštní oblasti a je sbírán do patentovaných sběračů z nerezavějící oceli. To zaručuje nejčerstvější a nejpotentnější přírodní potravinu.

Včelí pyl poskytuje široké spektrum esenciálních živin - celkem 96. Každá z nich je potřebná k udržení perfektního zdraví. Patří sem například vitamin C a všechny vitaminy B-komplexu, které jsou rozpustné ve vodě, a proto by měly být užívány denně. Včelí pyl dále obsahuje vitaminy D, E, K a betakaroten (provitamin A). Je to bohatý zdroj mnoha minerálů (vápník a fosfor jsou v téměř perfektním poměru 1 : 1), enzymů a koenzymů, mastných kyselin rostlinného původu, sacharidů, proteinů a 22 aminokyselin včetně všech osmi esenciálních, které si tělo nemůže samo vyrobit. Včelí pyl obsahuje více výživných látek na kalorii než jakékoli jiné nutriční přípravky, proto není divu, že je uváděn jako nejkomplexnější potravina 20. století.

Výživné látky ve včelím pylu jsou snadno stravitelné a lehce vstřebatelné lidským organizmem. Mnoho lidí včetně sportovců používá přípravek pro získání životní síly a energie a k udržení dobrého zdraví. Navíc má včelí pyl mnoho specificky prospěšných vlastností:

- Bohatá směs živin ve včelím pylu může napomáhat při korekcích chemických procesů v organizmu a tím paralyzovat škodlivý efekt potravinových přísad a konzervačních látek.

- Pyl je přirozeně vysokým zdrojem zinku a vitaminu B6, a tím je neobyčejně účinný při depresích a předmenstručním syndromu.

- Může desenzibilizovat organizmus, proto je dobrým prostředkem proti alergiím.

- Pyl potlačuje bakteriální aktivitu (je „bakteriostatický”) a efektivně zvyšuje eliminaci odpadních látek a jedů z těla.

Včelí pyl obsahuje i lecitin, který se přirozeně vyskytuje ve všech buňkách. Pomáhá při trávení a metabolizmu tuků a zlepšuje efektivnost imunitního a nervového systému.

Forever Bee Pollen je plně přírodní a neobsahuje konzervační látky, umělé příchutě ani barviva. Náš pyl obsahuje 34% aminokyselin (proteinu). Toto vysoké procento jej zařazuje mezi absolutní špičku mezi včelími pyly.

Složení:

Včelí pyl, pravý včelí med, včelí mateří kašička. (Každá tabletka obsahuje 500 mg včelího pylu a zároveň dvě kalorie.)

Obsah:

100 tablet (500 mg pylu v 1 tabletě)

Dávkovaní:

Jednu tabletu denně se snídaní pro děti. Dvě až čtyři tablety denně s jídlem pro dospělé. Pro ujištění, že nenastane alergická reakce, vyzkoušejte napřed 1/4 tablety. (Pro dosažení vyšší hladiny energie může být použito více tablet)

Kód:

26