Produkty ze včelích úlů
Forever Bee Honey
Forever Bee Pollen
Forever Royal Jelly
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Včely produkují med tak, že létají z květu na květ, sbírají nektar, který krátce skladují, aby jej smíchaly s vlastními enzymy a potom ukládaly už jako hotový med v úlech.

Po celé věky byl med vždy uznáván jako vynikající lidem dostupná přírodní potravina - zásobárna výživných látek, lehce stravitelných pro děti i dospělé.

Med obsahuje mnoho potřebných látek pro udržení našeho těla v dobré kondici. Obsahuje 76% cukru (34% glukózy, 40% fruktózy a 2% sacharózy), 17% vody a 7% jiných látek (minerály, vitaminy, enzymy, proteiny a aminokyseliny). Výživáři navíc uvádějí, že med s pylem jsou jedinou přírodní potravinou obsahující všechny složky potřebné k životu. Jedná se o nesmírně zdravou potravinovou složku, plnou nutrientů a energie, vyrobenou tak, aby se naprosto vyrovnala přírodnímu medu právě vytaženému z úlu.

Forever Bee Honey pochází z vybraných vysoko položených pouštních oblastí západní části USA a obsahuje jen přírodní složky. Je to velmi chutný a výživný med obsahující ve 30 gramech přibližně 100 kalorií.

Med chutná vždy dobře a je perfektním přírodním sladidlem. Forever Bee Honey je bohatý na sacharidy a s minerály, vápníkem a fosforem rychle doplňuje energii a zbavuje únavy při každé příležitosti. Je velmi cenný pro lidi s horším trávením, protože cukr v medu je už předtrávený. Proto může být vstřebán přímo, aniž by musel projít procesem trávení v zažívacím traktu.

Složení:

Pravý včelí med.

Obsah:

985g

Dávkovaní:

Můžete používat podle vlastní potřeby nebo kdykoli potřebujete osladit potravu.

Kód:

25