Nutriční strava
Forever Lite
Garcinia Plus
Aloe Blossom Herbal Tea
FOREVER LITE ULTRA
CLEAN AND LEAN - ČISTÍCÍ PROGRAM
PopisObrázek 

Popis:

Nezanedbatelné procento naší populace trpí nadváhou, proto můžeme přípravek Forever Lite Ultra považovat za neoddělitelnou součást redukční diety CLEAN and LEAN. Pomůže našemu tělu ujmout se kontroly nad naším zdravím a přivede nás na cestu efektivní a trvalé kontroly nad svou hmotností.

Přípravek je moderní výživový vitamino-proteinový doplněk s vysokým obsahem proteinů a s optimálně vyrovnaným poměrem aminokyselin. Při jeho výrobě byly použity nejkvalitnější bílkovinné zdroje – syrovátkový a sójový izolát a kaseinát vápenatý. Tento chutný nápoj obsahuje o polovinu méně sacharidů a až o 55% víc proteinů než standardní prášek Forever Lite. Dvě dávky výrobku denně pokryjí 100% doporučeného denního příjmu vitaminů a minerálů. Navíc zásobuje organismus 18 aminokyselinami včetně esenciálních. S Forever Lite Ultra si člověk může být jistý, že dostává produkt posledního vývoje vědy!

Přípravek je vhodným doplňkem při různých poruchách zdraví včetně nechutenství, kachexie, depresí, v rekonvalescenci po těžkých chorobách nebo operacích, součástí léčebné výživy při infekční žloutence a cirhóze jater, doplňkem stravy při bílkovinně modifikované dietě. Je vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro těžce fyzicky pracující osoby, protože potlačuje únavu a nedostatečnou výkonnost. Doporučuje se pro sportovce. Přípravek můžeme užívat jako součást programu na snížení hmotnosti nebo samostatně. Je rovněž vhodný pro enterální výživu (sondou), pro staré lidi v pečovatelských domech, pro děti, které mají problémy s jídlem. Je prakticky bez tuku a laktózy, proto je vhodný i pro lidi s intolerancí laktózy.

Složení:

Proteinová směs Forever Living (syrovátkový a sójový izolát a kaseinát vápenatý), fruktóza, přírodní a umělé příchutě, guarová guma, sójový olej, vitamin A palmitát, pantotenát vápenatý, vitamin D3, kyselina askorbová, D-alfa tokoferol (E), vitamin C, sójový lecitin, niacinamid, oxid zinečnatý, pyridoxin (B6), tiamin (B1), riboflavin (B2), kyselina listová, biotin, jodid draselný, betakaroten, pivovarské kvasnice, chromové kvasnice, selenové kvasnice, spirulina, vitamin B12.

Obsah:

525 g = 21 porcí

Dávkovaní:

Smíchejte 1 odměrku přípravku s 250-300 ml odstředěného nebo sójového mléka, vody, ovocné či zeleninové šťávy. Pro ještě lepší chuť můžete doplnit drceným ledem nebo ovocem. Přípravkem nahraďte jen 2 denní jídla, třetí nutričně vyvážené jídlo by se mělo konzumovat každý den.

Kód:

237