Nutriční strava
Forever Lite
Garcinia Plus
Aloe Blossom Herbal Tea
FOREVER LITE ULTRA
CLEAN AND LEAN - ČISTÍCÍ PROGRAM
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs listů, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma. Čaj Aloe Blossom Herbal Tea vytváří hřejivou aromatickou atmosféru, která ponoří vaši mysl do relaxační hladiny. Čaj je absolutně bez kofeinu a je upraven tak, aby posilnil vaši mysl vždy, když si dopřejete pár minut oddychu. Aloe Blossom Herbal Tea vždy chutná výborně, a je naprosto jedno, zda jej pijete horký nebo ledový. Jeho příprava je navíc velmi jednoduchá. Každá složka byla vybraná tak, aby pomohla vyvolat tonizující efekt, kdykoli pocítíte stres z rušného dne. Tento mezinárodní produkt v sobě spojuje sílu bylin z Číny, Jamajky, Egypta, Madagaskaru, Guatemaly, Indie a dalších zemí s květy aloe vera z našich plantáží. Nízkokalorický osvěžující nápoj, užívaný jako součást vašeho denního přísunu tekutin, přirozeně tlumí chuť k jídlu, a proto je ideální doplněk vašeho programu zdravé výživy.

CHARAKTERISTIKA JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK:

Skořice - toto koření z Číny používá mnoho lidí k vyjasnění mozku a zlepšení procesu myšlení. Skořice je svíravý prostředek a je užitečná při léčení bolesti v krku, průjmů a nadýmání. Pomerančová kůra - chuťový činitel s vysokým obsahem vitaminu C a bioflavonidy. Pochází ze Spojených států. Hřebíček - chuťový činitel z Madagaskaru, který uklidní "nervózní" žaludek, pomůže k lepšímu spánku a léčí průjmy. Listy ostružiníku - pocházejí z Evropy a používají se proti bolestem hlavy a vysokému krevnímu tlaku. Nové koření - koření z Jamajky podporující účinky posilujících léků a projímadel, působí rovněž proti nadýmání a průjmům. Fenykl - toto koření z Egypta se používá hlavně pro podporu trávení, do přípravků proti kašli a nachlazení i jako chuťový činitel. Je rovněž používán ke snížení váhy, neboť normalizuje a vyrovnává funkci pankreasu, který společně s játry a močovým měchýřem hraje hlavní roli při metabolismu (zejména cukrů a tuků). Může se používat pro pacienty s cukrovkou, nikoli k léčbě, ale jako podpora funkce pankreasu. Má vysoký obsah draslíku. Zázvor - koření z Číny, které se používá proti nadýmání a plynatosti a jako chuťový činitel. Stimuluje činnost srdce a krevního oběhu a je dobrým preventivním prostředkem proti nachlazením a angínám. Pomáhá zažívacímu ústrojí, zejména pak lidem, kteří jedí ve spěchu. Kardamom - koření z Guatemaly, je užitečný pro cirkulaci, při žaludečních potížích a jako příchuť.

Gymnema sylvestre - pochází z Indie a je velmi prospěšná při kontrole cukru v těle. Často používána diabetiky.

Heřmánek - rovněž z Egypta, má řadu využití. Není sedativem, ale pomáhá relaxovat. Není návykový, ale je utišující. Výborná pomoc k rozptýlení napětí a tlaku, ke zklidnění svalového a nervového systému a k přípravě zažívacího ústrojí pro příjem potravy. Heřmánkový čaj je vhodný zejména pro hyperaktivní děti.

Složení:

Skořice, pomerančová kůra, hřebíček, listy ostružiníku, nové koření, fenykl, zázvor, kardamom, květy aloe vera, gymnema sylvestre, heřmánek.

Obsah:

25 sáčků

Dávkovaní:

Aloe Blossom Herbal Tea se může pít podle chuti horký či chlazený. Z 1 sáčku můžete bez obav připravit až 2 litry nápoje. Louhovat několik hodin.

Kód:

200