Nutriční strava
Forever Lite
Garcinia Plus
Aloe Blossom Herbal Tea
FOREVER LITE ULTRA
CLEAN AND LEAN - ČISTÍCÍ PROGRAM
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Přípravek Forever Lite je chutná, vysoce výživná směs, obsahující vyváženou skladbu vitaminů, minerálů, proteinů a sacharidů. Používá se k přípravě mléčného koktejlu jako náhrady jídla. Jeho denní užívání společně s nízkotučným mlékem poskytuje příjem plnohodnotných živin nezbytných pro správnou činnost organizmu. Forever Lite by měl být používán jako náhražka za dvě denní jídla, třetí nízkokalorické denní jídlo doplníte podle vaší volby. To zaručí bezpečné snižování váhy při zachování svaloviny a mobilizování uložených tuků. Tyto nutriční nápoje jsou jistotou, že i při velkém zaneprázdnění dostanete potřebné vitaminy každý den,

Nápoje Forever Lite mohou být rovněž používány jako součást programu kontroly vaší tělesné váhy k udržování či zvyšování hmotnosti zdravou a přirozenou cestou. Přípravek je vhodný pro dospělé i pro děti v období rekonvalescence po nemocích a operacích. Je rovněž určen pro ženy v domácnosti a zaneprázdněné lidi, kteří vždy jedí ve spěchu, pro lidi příliš nemocné na to, aby mohli jíst normální stravu, může být použit i v pečovatelských domech a tak dále.

Forever Lite míchejte s ovocnými šťávami, mlékem z rýže či sójovým mlékem anebo prostě s vodou. Kravské mléko je hlenotvorné a může způsobit problémy u nemocných lidí, kteří nemohou jíst, nebo u lidí po operacích. K obohacení chuti nápoje můžeme rovněž přidat ovoce nebo Forever včelí med.

Vyzkoušejte následující recepty, které mohou přinést do vašeho jídelníčku osvěžující změnu. Nápoje se připravují v mixeru a ihned se podávají.

Tropická lahůdka: 1 odměrka Forever Lite vanilka, 250 ml pomerančové šťávy, 1/2 banánu, drcený ananas, několik jahod, led.

Ovocná pochoutka: 1 odměrka Forever Lite, 250 ml jablečné šťávy, 1/2 banánu, nízkotučný jogurt, led.

Kořeněný koktejl: 1 odměrka Forever Lite čokoláda, 300 ml mléka, 1/2 banánu, špetka nového koření, led.

NUTRIČNÍ CHARAKTERISTIKA - HLAVNÍ ÚDAJE

Forever Lite Protein Blend - speciální směs proteinů, která poskytuje vysoký koeficient (2,5 PER - Protein Efficiency Ratio) pro stavbu, růst a obnovu těla.

Vitaminy a minerály - dvě dávky s mlékem pokrývají denní potřebu.

Aminokyseliny - přípravek obsahuje 18 aminokyselin včetně všech osmi “esenciálních”, které nemohou být v těle vyrobeny z jiných živin.

Vláknina - dvě dávky poskytují solidní denní příjem rozpustných a nerozpustných vláknin potřebných k regulaci uvolňování živin do krevního oběhu a pravidelnosti vylučování.

Betakaroten (vitamin A) a vitamin E - vitaminové antioxidanty, v potravě potřebné na ochranu proti reaktivním substancím nazývaným volné radikály.

Fruktóza - přírodní ovocný cukr, který asistuje při normalizaci hladiny cukru v krvi.

Stopové prvky - včetně železa, selenu, chromu a jódu - jsou přidány pro správnou regulaci řady tělesných funkcí.

Složení:

Extrahovaný sójový protein, fruktóza, kaseinan vápenatý, holandské kakao*, celulózový gel, celulózová guma, rohovník*, sojový lecitin, fosforečnan vápenatý, syrovátkový prášek, oxid hořečnatý, přírodní a umělé aroma, sójový olej, karagenan, pektin, kyselina askorbová, fumaran železnatý, pivovarské kvasnice, guarová guma, d-alfa tokoferolacetát, nikotinamid, oxid zinečnatý, pantothenan vápenatý, vitamin A palmitát, síran měďnatý, bromelain, chlorid pyridoxinu, riboflavin, chlorid thiaminu, vitamin D, kyselina listová, biotin, jodid draselný, betakaroten, GTF chromové kvasnice, selenové kvasnice, spirulina jako zdroj chlorofylu, kyanokobalamin.

* v závislosti od příslušné příchutí

Obsah:

525 g

Dávkovaní:

Přípravek je vhodné před každým použitím protřepat. Smíchejte nebo rozmixujte jednu po rysku naplněnou odměrku (25 gramů) přípravku s 300 ml nízkotučného mléka (nebo jiné tekutiny - viz výše). Odměrka je součástí každého balení Forever Lite. Podle vlastní chuti i fantazie mixujte s drceným ledem, ovocem, medem, jogurtem, Aloe Berry Nectarem...... Přípravkem nahrazujte maximálně dvě jídla denně. Každý den byste měli kromě Forever Lite konzumovat jedno nutričně vyvážené jídlo. Mixovaný Forever Lite může kontrolovat váhu pouze jako součást kaloricky řízené diety. Během období, kdy dodržujete Forever Lite nutriční program, rovněž doporučujeme pít alespoň 8-10 sklenic vody denně. Kód 19 - vanilka, 21 - čokoláda

Kód:

19