Nutriční strava
Forever Lite
Garcinia Plus
Aloe Blossom Herbal Tea
FOREVER LITE ULTRA
CLEAN AND LEAN - ČISTÍCÍ PROGRAM
 
NUTRIČNÍ STRAVA

V současné době stále více lidí věnuje pozornost své váze a vzhledu. Žijeme totiž uprostřed společnosti, která podstupuje revoluci v péči o zdraví. A ačkoli se klade stále více důrazu na pravidelné cvičení a udržování přiměřené váhy, je zřejmé, že stále více lidí trpí nadváhou. Navzdory obrovským finančním prostředkům vloženým do výzkumu a desítkám článků v časopisech hlásajících s velkou pompou „nové úžasné diety“ je jasné, že nikdo neuspěl při hledání bezpečného, výživného a efektivního programu, který by byl tak snadný, aby oslovil většinu.

Během této doby, kdy se obezita stala jedním z hlavních zdravotních problémů populace, vytvořil Forever Living Products nutriční program, který se může použít jako program péče o správnou tělesnou váhu a být přizpůsoben potřebám mnoha lidí. Je zároveň výživný, chutný a velmi snadno použitelný

NUTRIČNÍ PROGRAM FOREVER LIFESTYLE

Podle britské instituce National Food Survey jí dnes průměrný člověk asi o 20% méně než v roce 1970. Nedostatek času a nástup “junk food” (prázdné potraviny, bez nutriční hodnoty) způsobily, že mnozí z nás se nestravují příliš rozumně. Důsledkem toho více než polovina evropské populace trpí v současné době nadváhou a každý sedmý obezitou. To je dvojnásobné zvýšení oproti roku 1980. Při tomto nárůstu by v roce 2005 bylo více než 20% dospělých obézních. Obezita stojí zdravotnictví každé vyspělé země miliony dolarů ročně vynakládané hlavně na odtučňování těžce obézních a léčení mnoha dalších zdravotních problémů zapříčiněných nadváhou.

Statistiky ukazují, že lidé, kteří mají 20 % nad svou standardní váhu, jsou vystaveni mnoha zdravotním nebezpečím včetně 50 % zvýšení rizika kardiovaskulárních chorob a 40 % zvýšení rizika diabetu.

I v případě, že nemáme nadváhu, čas od času se touto otázkou zabýváme (obyčejně se snažíme zhubnout). Třeba v rámci dovolené nebo při zvláštních příležitostech (po Vánocích) či jen z touhy zůstat štíhlým. Naneštěstí má mnoho diet na redukci váhy jen krátkodobý účinek nebo jsou příliš obtížné, aby je člověk dodržoval dlouhou dobu. V důsledku toho mají lidé držící dietu zkušenosti s “jo-jo efektem”, cyklem ztráty a nabírání váhy, což většinou vede k všeobecnému znechucení k jakékoli dietě.

Co byste považovali za ideální dietu? Měla by dobře chutnat, nemělo by být těžké ji dodržovat, měla by zvyšovat hladinu energie a samozřejmě šetřit peníze. Dobrou zprávou je, že nutriční program FLP splňuje ještě více než všechny tyto uvedené nároky! Stačí vypít osm až deset čtvrtlitrových sklenic vody, dva nápoje Forever Lite a 50-100 ml Aloe Berry Nectaru denně. Přidejte třetí, dobře vyvážené nízkokalorické jídlo, tři tabletky Forever včelího pylu a 20-30 minut cvičte (cvičení může být velmi jednoduché, například rychlá chůze, jízda na kole nebo plavání) a dosáhnete plně uspokojivého životního stylu. Náš Forever nutriční program má smysl – poskytuje kvalitní výživu a nenechá vás trpět.

Proč je pro nás důležité pít více vody? Naše tělo obsahuje 65% vody, která je obsažena v každé buňce. Buňky nemohou fungovat bez vody a my bychom bez ní nemohli tak jednoduše trávit a vyměšovat potravu. Trávicí ústrojí proplachuje spousta vody, která zabraňuje zácpě a snižuje nebezpečí infekce močového ústrojí. Suchá pokožka, rozpraskané rty nebo pocit ztuhlosti kloubů jsou jedněmi ze zevních příznaků dehydratace organizmu. Signály naznačující žízeň, které jsou vysílány do mozku, jsou stejné jako ty, které signalizují hlad. Devadesát procent lidí na tyto stimuly reaguje raději přísunem jídla, než pitím vody. Když jsme dehydrovaní, náš organizmus zadržuje v tukových buňkách toxiny. Pití vody umožňuje odstranění toxinů a zmenšení tukových buněk. Proto je osm až deset sklenic vody za den základním principem dobré výživy a zdravé diety.