Víceúřelový čistící a prací prostředek
Aloe MPD
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Forever Aloe MPD je tekutý, mnohoúčelový, koncentrovaný saponát vyrobený za použití nejnovějších technologií. Je ideální na praní prádla (všechny druhy oděvů), skvělý jako čisticí prostředek na podlahy, koupelny, čistění dlaždic a koberců a perfektní na ruční mytí nádobí. Tento spolehlivý, koncentrovaný, tekutý saponát modré barvy je nenahraditelný při uvolňování zašlé špíny, odstraňování mastnot a skvrn. Patří mezi tekuté přípravky, které při použití nepoškrábou a ani po sobě nezanechají žádné stopy na povrchu vaší koupelny. Vzhledem k tomu, že je dostatečně univerzální aby dokázal nahradit množství podobných výrobků na trhu, představuje pro zákazníka také prostředek, umožňující značnou úsporu výdajů.

Přípravek Forever Aloe MPD neškodí životnímu prostředí. Aniontové a neionogenní povrchově aktivní látky obsažené v MPD jsou biologicky odbouratelné. To znamená, že se rozkládají přírodními procesy a nezatěžují tak naše vodní toky dalším znečistěním. Přípravek Forever Aloe MPD současně obsahuje i mírnou a jemnou aloe vera se 75 různými složkami, které jsou šetrné k vašim rukám i oděvům. Aloe vera obsahuje ligniny a saponiny, které jsou samy o sobě skvělým čističem a mají silný antibakteriální účinek (MPD vykonává víc než běžné praní prádla).

Tento vskutku revoluční, mnohoúčelový čisticí prostředek je k dispozici pro zákazníky už nyní, avšak pouze od firmy Forever Living Products.

Složení:

Vodný roztok obsahující povrchově aktivní látky (sodné alkylarylové sulfonáty a alkyl fenyl polyetoxy alkohol), rozpouštědlo (xylensulfonát sodný), kondicioner (aloe vera gel – 0,5%), aroma, optické zesvětlovače a barvivo.

Obsah:

1,89

Návod:

Při praní: na běžné množství prádla v pračce použijte 30 mililitrů saponátu. Na odstranění nečistot před samotným praním kápněte na znečistěné místo oděvu malé množství přípravku, přidejte vodu a před samotným praním namočte. Běžné čistění: použijte 80 mililitrů přípravku na 5 litrů vody.

Kód:

50