Aloe vera k vnitřnímu použití
Aloe Vera Gel
Aloe Berry Nectar
Aloe Bits and Peaches
Forever Freedom
PopisObrázekPřílohy

Popis:

Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to výrobek, který jako první na světě získal pečeť kvality od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC). Na první pohled uvidíte bohatý koktejl dužiny a tekutiny a poznáte, že produkt je skutečně identický s přírodním.

Aloe Vera Gel obsahuje množství vitaminů, minerálů, aminokyselin, enzymů, sacharidů a dalších složek. Ve skutečnosti je v této tekuté potravě tolik živin, že je těžké sestavit seznam všech dosud zaznamenaných příznivých účinků. Jedna věc je jistá – Aloe Vera Gel má značně pozitivní vliv na zdraví a životní styl mnoha lidí. Je to částečně díky adaptogenní povaze gelu – organizmy různých jedinců zužitkují z gelu ty aktivní složky, které jim chybějí vzhledem k jejich běžným stravovacím návykům. Další z mnoha skvělých vlastností gelu je imunomodulační schopnost, tzn. upravení našeho imunitního systému na optimum. O zbytek se už se postará samoléčící schopnost organizmu.

Mezi mnoha poruchami, které Aloe Vera Gel pomáhá odstranit, jsou například nepravidelnosti a změny v zažívacím systému (zácpa, průjmy, vředy, divertikulóza, dráždivý tračník…), zlepšení stavu v případech kožních onemocnění (psoriáza, ekzémy…), významná pomoc při artritidě či astmatu atd. Zprávy o úspěších jsou tak různorodé, že vůbec nepřekvapuje, že aloe vera dostala přezdívku „zázračná rostlina“. Dokonce i lidé bez současných konkrétních zdravotních potíží uvádějí, že se při pravidelném užívání gelu cítí lépe a jsou schopni žít a pracovat intenzivněji.

Doporučujeme Aloe Vera Gel používat denně, neboť je to jeden z nejlepších potravinových doplňků na světě. Firma FLP je hrdá na své vedoucí postavení v jeho zpřístupnění veškeré populaci.

Složení:

Přírodní aloe vera gel (96,24%), sorbitol, kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbát draselný, benzoan sodný, Papin, lanthanová pryskyřice, tokoferol (vitamin E).

Obsah:

1 litr

Dávkovaní:

20 – 120 ml denně, pokud možno rozdělit do nejméně 2 denních dávek.

Kód:

15