Ing. Jiří Švadlena, nezávislý distributor Forever Living Products

Milí přátelé,

vítejte na webových stránkách firmy Ing. Jiří Švadlena-Aloe Vera of America, nezávislého spolupracovníka Forever Living Products. Informace, které zde najdete, by Vám měly posloužit k lepší orientaci v nabídce firmy.

Během posledních dvanácti let jsem spolu s mnoha celosvětovými zdravotními odborníky stále více přesvědčen o tom, že budoucnost udržování dobrého zdraví a pohody leží ve vytváření optimálního zdravého prostředí v našem těle. Ve smyslu výživy to znamená zvýšení příjmu "pozitivně prospěšných" substancí, které pomáhají posílit naše zdraví a zároveň naprosto eliminovat ty substance, které toto nedělají.

Naneštěstí jde dnešní moderní medicíně více o "rychlé opravy" a spíše léčení symptomů než příčin. Zajisté může být řada léčení pomocí léků úspěšná - i když jen krátkodobě - ale tento způsob nedělá nic nebo jen velmi málo s příčinou nemoci. Sedmdesát procent rakovin a dalších vážných onemocnění je spojeno s výživou. Mnoho lidí má opravdu chabou úroveň výživy, a s tímto faktorem nemohou léky udělat téměř nic. Všichni dnes společně s potravou, vodou a vzduchem přijímáme tisíce toxinů jako jsou hnojiva, pesticidy, potravinové přísady, oxidanty, léky a spousty dalších škodlivých a zhoubných substancí. A vědomě či nevědomě vytváříme v našich tělech chemický koktejl, který způsobuje pohromu našemu zdraví. K přežití a udržení dobrého zdraví ve 21. století musíme brát všichni mnohem větší zřetel na výživu a musíme zvýšit příjem biologicky dostupných adaptogenů a dalších "životadárných" a "volné radikály odklízejících" substancí.

Mezi nejlepší přírodní produkty patří bezesporu aloe vera, která je hlavním a nejúspěšnějším produktem firmy Forever Living Products - největšího světového pěstitele aloe, a zároveň i výrobce a distributora produktů z této "zázračné rostliny". Aloe vera však není lékem a sama o sobě nevyléčí nikoho. Naše tělo totiž vykonává vlastní léčbu - potřebuje jen správný "prostředek" ve správný čas. Aloe vera je známa jako "zázračný léčitel" z toho důvodu, že poskytuje tělu nezbytné činitele k tomu, aby se mohlo samo o sebe postarat, tzn. zrekonstruovat, opravit a aktivovat nebo reaktivovat normální tělesné funkce a celkový hojivý proces.

I když jsem zapojen do podnikání s aloe vera více než desetiletí a mám zkušenosti a svědectví o léčivých a životadárných vlastnostech této pozoruhodné rostliny, jsem stále ohromen když si uvědomím její komplexnost a synergický účinek jejích více než 200 složek. Aloe vera obsahuje mnoho účinných substancí a má množství prokázaných účinků. Zlepšuje obnovu kolagenu v kůži, pomáhá hojit spáleniny a jiná poškození kůže, zabraňuje tvorbě vrásek a pomáhá regenerovat novou tkáň. Obsahuje biologicky aktivní látky zvané antrachinony, které mají antiseptické, protiplísňové, antivirové a antibakteriální vlastnosti. Stimuluje hojení různých zranění a zabraňuje sepsi. Je silným detoxikačním prostředkem a má antioxidační a imunostimulační účinky. Zlepšuje trávení a pomáhá regenerovat celý zažívací trakt. Denní užívání vysoce kvalitních nápojů z aloe vera je dnes široce akceptováno, protože mají blahodárný vliv na celé tělo včetně nervového systému. Aloe vera rovněž obsahuje saponiny, které pomáhají čistit zranění od zbytků tkáně a zabíjejí mikroby, a také lignin, který pomáhá změkčovat tvrdou kůži a poskytuje aloe vera její věhlasné penetrační schopnosti, které umožňují léčivým složkám dostat se hluboko do tkání.

To, co jsem hledal celý život, jsem nalezl v roce 1992 právě u této firmy. Obrovská příležitost k seberealizaci, k provozování vlastní firmy "za hubičku", k možnosti pomáhat dalším lidem splnit jejich sny a cíle, ke zdravějšímu a příjemnému životnímu stylu, to jsou hlavní argumenty, které mě stále nutí do nikdy nekončící práce: PŘEDÁVAT INFORMACE VŠEM LIDEM.

Chcete-li se dozvědět více o produktech firmy FLP, otevřte si nabidku VÝROBKY, máte-li zájem o informace týkající se možné spolupráce, poslužte si v nabídce BUSINESS. Ve složce INFORMACE naleznete desítky užitečných informací o používání produktů naší firmy, o níž se můžete více dozvědět, otevřete-li si nabídku FLP. Informace v angličtině a němčině a celosvětové zastoupení firmy FLP naleznete ve složce ODKAZY. Stručný přehled výrobků naleznete na této stránce vlevo dole.

Přeji Vám hodně zdraví a pohody!