PROČ ZVOLIT FOREVER LIVING PRODUCTS?

FOREVER LIVING PRODUCTS PŘINÁŠÍ PŘÍLEŽITOST SPLNIT SI SVÉ SNY PROSTŘEDNICTVÍM SPOLUPRÁCE. MŮŽETE TAK ZAČÍT PODNIKAT VE SVÉ VLASTNÍ FIRMĚ, A TO BEZ NUTNÝCH VYSOKÝCH POČÁTEČNÍCH NÁKLADŮ A BEZ JAKÉKOLI DISKRIMINACE Z DŮVODU VĚKU, VZDĚLÁNÍ, RASY APOD. FIRMA SAMOZŘEJMĚ NABÍZÍ MOŽNOST SPOLUPRÁCE KAŽDÉMU, KDO CHCE TŘEBA JEN POUŽÍVAT PRODUKTY PRO SVOU VLASTNÍ POTŘEBU, ALE JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST ZÍSKAT KONEČNĚ SVOBODU A FINANČNÍ NEZÁVISLOST JE TU ZEJMÉNA PRO TY, KTEŘÍ V NÍ VIDÍ SVOU BUDOUCNOST.

PRODUKT

1) ZDRAVÍ, KRÁSA, VITALITA – VELMI CENNÉ ZBOŽÍ NA DNEŠNÍM TRHU

2) PŘÍRODNÍ BÁZE PRODUKTŮ – ŽÁDNÉ SYNTETICKÉ PŘÍPRAVKY

3) ÚČINKY NA PROBLÉMY CIVILIZAČNÍCH ZÁTĚŽÍ, KTERÉ STÁLE NARŮSTAJÍ PO CELÉM SVĚTĚ

4) POŽIVATELNÝ A RYCHLOOBRÁTKOVÝ PRODUKT - HLAVNÍM ARTIKLEM JSOU DOPLŇKY STRAVY

5) GARANCE SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKA – 60 DNŮ ZÁRUKANAVRÁCENÍ 100% PENĚZ V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI

6) VÝROBA VLASTNÍCH PATENTOVANÝCH PRODUKTŮ VLASTNÍCH ČISTÝCH ZDROJŮ

FIRMA

1) JEDINÝ MAJITEL – OD ZALOŽENÍ V ROCE 1978 SOUKROMÁ RODINNÁ FIRMA S JEDINÝM VLASTNÍKEM

2) VERTIKÁLNÍ INTEGRACE – FIRMA VLASTNÍ VEŠKERÉ OPERACE OD PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN, PŘES VÝROBU AŽ PO KONEČNOU DISTRIBUCI HOTOVÝCH PRODUKTŮ

3) 25 LET VE STEJNÉM OBORU – ŽÁDNÉ ODCHYLKY OD PŮVODNÍCH PRODUKTŮ

4) FINANČNĚ STABILNÍ – TRŽBY V ROCE 2002 PŘESÁHLYHODNOTU 1,75 MILIARD DOLARŮ

5) SKVĚLÉ JMÉNO VE 100 ZEMÍCH – ÚSPĚŠNÉ POBOČKY PO CELÉM SVĚTĚ = MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH

MARKETINKOVÝ PLÁN

1) BEZPLATNÁ REGISTRACE – NEEXISTUJE ŽÁDNÝ POPLATEK PŘI REGISTRACI NOVÉHO SPOLUPRACOVNÍKA

2) BEZ POVINNÉHO STARTOVACÍHO BALÍKU (JEN 60 EURO) – JEDINOU PODMÍNKOU JE VŽDY NÁKUP ZBOŽÍ V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ ŠEDESÁT EURO

3) BEZ ROČNÍCH OBNOVOVACÍCH POPLATKŮ – NENÍ TŘEBA SI ZA POPLATEK OBNOVAT KAŽDÝ ROK ČLENSTVÍ

4) ZÁRUKA SPOKOJENOSTI A MOŽNOST VRÁCENÍ ZÁSOB – KAŽDÝ SPOLUPRACOVNÍK MÁ PRÁVO VRÁTIT ZBOŽÍ

5) REZIDUÁLNÍ PŘÍJEM AŽ DO 3 HLOUBEK (6,3,2% - 9,6,5%) – DOŽIVOTNÍ VYPLÁCENÍ BONUSŮ Z ČINNOSTI MANAŽERŮ 1., 2. A 3. GENERACE + DĚDIČNÉ PRÁVO!

6) PROGRAM MOTIVAČNÍCH ODMĚN – AŽ 300 TISÍC ROČNĚ NAVÍC NA LEASING AUTA, SPLÁCENÍ HYPOTÉKY APOD., ZÁJEZDY DO EXOTICKÝCH ZEMÍ

7) PODÍL NA ZISKU FIRMU – KAŽDOROČNÍ MOŽNOST ZÍSKÁNÍ VYSOKÝCH ODMĚN NAVÍC PŘÍMO OD MAJITELE

8) MEZINÁRODNÍ SPONZORING BEZ DALŠÍCH PODMÍNEK – PŘÍLEŽITOST PRO MEZINÁRODNÍ PODNIKÁNÍ

9) NELZE SPADNOUT Z DOSAŽENÉ POZICE – NEMUSÍTE SE KAŽDÝ MĚSÍC ZNOVU KVALIFIKOVAT, POZICE JE STÁLE VAŠE

10) NELZE PŘEDBÍHAT AŽ DO POZICE MANAŽERA – AŽ DO TÉTO POZICE VÁS NIKDO Z VAŠÍ LINIE NEDPŘEDBĚHNE

11) KAŽDÝ DISTRIBUTOR MÁ PŘÍLEŽITOST DOSTAT SE NA VYŠŠÍ POZICE NEŽ JEHO SPONZOR, VYDĚLAT SI VÍCE PENĚZ NEŽ JEHO SPONZOR, ALE JEHO SPONZOR BUDE VŽDY MÍT Z JEHO ČINNOSTI FINANČNÍ PŘÍJEM

12) VÝPLATA ODMĚN ZALOŽENA NA PRODEJNÍ CENĚ MÍSTO CENY NÁKUPNÍ ČI POČTU BODŮ

13) POSTUPY BĚHEM DVOU MĚSÍCŮ – MÁTE VŽDY 2 JAKÉKOLI ZA SEBOU JDOUCÍ MĚSÍCE PRO POSTUP NA VYŠŠÍ POZICI

14) ŘÁDNÁ DISTRIBUCE BONUSU VŽDY 15. V MĚSÍCI – ZA 25 LET ČINNOSTI FIRMA NIKDY NEZMEŠKALA TENTO TERMÍN!!!

PŘIPRAVTE SE NA ÚSPĚCH S FOREVER LIVING PRODUCTS!

Zapojení do programu FLP nestojí nikoho naprosto nic! Registrace je zdarma a lidé mohou začít nákupem několika málo produktů pro vlastní použití, aby sami zjistili jejich nejvyšší kvalitu. Poté se mohou podělit o své zkušenosti s ostatními a začít vydělávat pouhým šířením informací.

Firma vyzdvihuje, že nejkrásnější součástí příležitosti s FLP je nulové riziko, protože investujete jen svůj čas a úsilí, nikoli finanční prostředky. Marketinkový plán je postaven tak, aby byl každý od úplného počátku dobře placen. Systém bonusů je založen na prodejních cenách výrobků, na rozdíl od jiných firem, které bonusy vyplácejí na základě nákupních cen.

Základní obchodní sleva při prodeji činí 30%. To dává velký podíl z každého prodeje přímo do distributorovy kapsy. Každý distributor může poté vydělávat extra bonusy, založené na objemu činnosti jednak vlastní, jednak celé skupiny spolupracovníků. Hodnota prodeje, kterou distributoři vytvářejí společně s lidmi, které do FLP přivádějí (říkáme tomu „sponzorování“), je tlačí vzhůru na vyšší pozice, kde mohou získat navíc od 5 do 18% za vlastní nákupy. Mnoho lidí si dokáže měsíčně přivydělat 5 až 20 tisíc Kč pouhým sdělováním informací o produktech.

Stejně jako jiné firmy i FLP vyplácí bonus za budování vlastního týmu, a to od 3 do 13% celkového objemu skupiny. Distributorům s vyššími ambicemi platí firma bonus za vedení týmu od 2 do 9%, který je vyplácen na základě objemu výrobků zakoupených jejich skupinami spolupracovníků. Tento bonus je velmi silnou motivační zbraní a dokázal z mnoha distributorů na světě vytvořit milionáře. Např. ve Velké Británii, Německu, Polsku či Maďarsku se během krátké doby vypracovali někteří lidé od nuly až k ročnímu příjmu kolem 6 milionů Kč.

Dalšími motivační programy jsou automobilový plán nebo podíl ze zisku společnosti. Firma vyplácí těm, kteří se kvalifikují, až 300 tisíc ročně na leasing auta nebo splácení hypotéky. Podíl ze zisku firmy může každoročně představovat pro nejlepší distributory navíc k pravidelným bonusům příjem ve výši 3 až 5 milionů Kč a samozřejmě i daleko více.

Firma rovněž nabízí programy na cestování. Každoročně mají distributoři možnost se kvalifikovat na dvanáctidenní plně hrazené turné po USA. Nejlepší spolupracovníci z každé země se každým rokem na náklady FLP zúčastňují dvoutýdenních zájezdů do vybraných lokalit celého světa.

Právě teď je pravděpodobně ta nevzrušující doba pro začátek vašeho podnikání s FLP. Forever Living Products v České republice je po několikaleté průkopnické fázi rozvoje na počátku fáze růstu a tady je nejlepší příležitost pro všechny lidi s velkými sny a jasnými cíli. Firma je připravena expandovat nejen v Česku, ale v celé Evropě, a předpokládá se, že prodej výrobků FLP se v nejbližší době celoevropsky ztrojnásobí, v ČR potom více než zdvacetinásobí.

Proč by měl každý uvažovat o rozmnožení našich řad? S více než 25 lety dynamického růstu je FLP v posledních letech vždy mezi nejlepšími firmami na světě. S výrobní řadou jedinečných produktů pro každodenní použití, které jsou prospěšné lidským životům, a s marketinkovým plánem, který prokázal svou životnost a kvalitu a spolehlivě funguje, mohou počítat potencionální spolupracovníci s úspěchem.

Firma zdůrazňuje, že je zavázána pomoci ostatním, aby se stali tak dobrými, jak jen mohou být, a získali od života to, co chtějí – .....„pomoci ostatním přidat do jejich roků život a zároveň roky do jejich života.“

FOREVER LIVING PRODUCTS nabízí rovný přístup k příležitosti bez ohledu na minulost, vzdělání, rasu či vyznání.

Nabízí šanci změnit naše životy!